INFORMACJA NT. NABORU WNIOSKÓW O PRZESZKOLENIE W TRYBIE INDYWIDUALNYM

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach informuje, że nabór wniosków o przeszkolenie w trybie indywidualnym w zakresie prawa jazdy kat. C i kat. D wraz z kursem kwalifikacji wstępnej do przewozu rzeczy/osób

będzie prowadzony do dnia 31.08.2018r.

Warunkiem realizacji szkoleń w pozostałych zakresach będzie pozyskanie oferty szkoleniowej umożliwiającej zrealizowanie szkolenia do dnia 30.11.2018r. lub dowyczerpania limitu środków na rok 2018.

Aktualność dodana przez: Jakub Solata (2018-08-28 14:22:30)
Data wydarzenia : 2018-08-31
Data publikacji : 2018-08-28

Adres: http://pup.katowice.pl/wydarzenie/408/informacja-nt-naboru-wnioskow-o-przeszkolenie-w-trybie-indywidualnym